Kačić Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iron Maiden somewhere back in time

+29
testisment
Brutal
hambi
Mr_Bungle
terror
The Serpent
Dopy
gallardo
Pestilence
steady as she goes
Nightwish
dr.pop
Blast
d33-d33
krilo
Tojo
No Control
True Believer
×AuROra×
Suvremena Žalost
ruzinavi klin
Mojsije
oprashena
Paka01
ptica999
Kuvar
Asma Čarmander
cmonlee
U.S.P
33 posters

Stranica 16 / 17. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by terror pon kol 11, 2008 9:47 pm

Paka01 je napisao/la:
O kakvome ti oduzimanju energije, snage i volje govoriš? Maideni su bili više nego energični jučer na pozornici, a to šta su rutinski odradili, ovo in je 20-ti koncert u misec dana, ne mogu za svaki koncert izmišljat nešto novo ili ne znan... Al da nisu imali energije i volje... glupost.

Ne o onome sta se desava na stageu (poput divljanja, skakanja i svega toga..) vec o nekoj drugoj energiji ja pricam. A to je ona (sto je na stadionima i obicaj, tako da ne zamjeram ja ni Maidenima ni nikome) koja ti lagano oduzima znacaj samog koncerta i tjera te da sve cesce odmices pogled sa stagea. Neki feel kontakta i istog osjecaja s doticnima na bini. Moja filozofija, nisan tio nikog sad tu prozivat ili nesto, samo govorim svoje osjecaje vis a vis cijele Maiden priče. Mislim da se nema zasto vodit rasprava o tome. To što ja serem je jebiga - profesionalna deformacija. Ne možeš invalidu zamirit što je u kolicima... :nnn:

A jebiga dragi, bez uvrede i slično, puno više san ja ovakvih koncerata proguta da bi se ti sa mnon moga o tome debatrat ili slično.. Amo realno.. Ja volim Maidene, nema tu neke kontre.. niti ja mislim omalovazit njihov rad ili onaj koncert od sinoc...
Al', reci cemo to ovako ---> sve je to kako ko percipira (ilitiga .. voli ..). Think

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 538957 Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 538957 Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 538957 Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 538957
terror
terror
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1662
Age : 38
Location : RIGHT NEXT DOOR TO HELL
Registration date : 10.01.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Paka01 pon kol 11, 2008 9:56 pm

Ne mislin ja tu puno debatirat, al ja san konta da govoriš da su odradili nastup bez energije i volje, a bogami to nije istina...
Paka01
Paka01
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 3666
Age : 33
Location : Podgora
Registration date : 13.11.2007

http://www.myspace.com/kocka_graphics

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by terror pon kol 11, 2008 10:02 pm

đaba san ja i pisa išta.. ili pokušava objasnit, ako možeš - pročitaj još jednom i pazi na zareze i ostale interpunkcijske znakove Wink

Wink

NHF, samo kažen...
terror
terror
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1662
Age : 38
Location : RIGHT NEXT DOOR TO HELL
Registration date : 10.01.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Paka01 pon kol 11, 2008 10:06 pm

Skonta san ja šta si ti napisa, samo na koncert gledan totalno drugačije nego ti Wink eto.
Paka01
Paka01
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 3666
Age : 33
Location : Podgora
Registration date : 13.11.2007

http://www.myspace.com/kocka_graphics

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by terror pon kol 11, 2008 10:08 pm

da, zato sto ti je pojam koncert, a meni nije sam po sebi nista fascinantno... respect!!!
terror
terror
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1662
Age : 38
Location : RIGHT NEXT DOOR TO HELL
Registration date : 10.01.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Paka01 pon kol 11, 2008 10:09 pm

Pa da, i sritan san sa tin Very Happy eto toliko...

a sad, evo jedna slika svih nas na okupu tamo sa koncerta Very Happy
https://2img.net/r/ihimizer/img390/3623/img6092qz2.jpg
Paka01
Paka01
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 3666
Age : 33
Location : Podgora
Registration date : 13.11.2007

http://www.myspace.com/kocka_graphics

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by terror pon kol 11, 2008 10:14 pm

dobra slika.. za' mi je isto sta vas nisan nasa... pa da popijemo po jednu!"
terror
terror
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1662
Age : 38
Location : RIGHT NEXT DOOR TO HELL
Registration date : 10.01.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Paka01 pon kol 11, 2008 10:16 pm

Mae, bili smo u tome parku cilo vrime prije koncerta, a nismo vidili nikoga više od makarana... tj bar ja nisan
Paka01
Paka01
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 3666
Age : 33
Location : Podgora
Registration date : 13.11.2007

http://www.myspace.com/kocka_graphics

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by d33-d33 pon kol 11, 2008 10:16 pm

vranjes faca! Very Happy
d33-d33
d33-d33
nisam admin, al' sam zakon
nisam admin, al' sam zakon

Broj postova : 3054
Age : 33
Location : Dugiš
Registration date : 07.12.2007

http://sleepl3ss.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by terror pon kol 11, 2008 10:18 pm

mi smo bili samo malo dalje.. (nakon parka Emanuela Vidića.....), tamo di uvik pijemo kad idemo na utakmicu,........ iza trgovine!
terror
terror
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1662
Age : 38
Location : RIGHT NEXT DOOR TO HELL
Registration date : 10.01.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by oprashena pon kol 11, 2008 10:19 pm

ajme šov s tom trgovinom i jelenom jucer Laughing Mr.Green
oprashena
oprashena
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 2764
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 13.11.2007

http://blackdahlia.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Paka01 pon kol 11, 2008 10:20 pm

E jebiga, još smo i bili u dućanu i nismo nikoga vidili Very Happy ma nema veze... drago mi je da iman ovako jednu grupnu sliku, isto ko i na Deep Purpleu.

@Diana: ne spominji.
Paka01
Paka01
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 3666
Age : 33
Location : Podgora
Registration date : 13.11.2007

http://www.myspace.com/kocka_graphics

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by oprashena pon kol 11, 2008 10:21 pm

Paka01 je napisao/la:E jebiga, još smo i bili u dućanu i nismo nikoga vidili Very Happy ma nema veze... drago mi je da iman ovako jednu grupnu sliku, isto ko i na Deep Purpleu.

@Diana: ne spominji.

ROTFLMAO ROTFLMAO

jele:idem u trgovinu
paka: di je jele?
ja: osla u trgovinu
paki zvoni mobitel,govori: sad me bice jele zove da pita di je ducan.
paka gleda na mob i govori: evo jele
paka: alo?
jele: paka di je ducan?

ROTFLMAO ROTFLMAO
oprashena
oprashena
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 2764
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 13.11.2007

http://blackdahlia.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by oprashena pon kol 11, 2008 10:26 pm

ima li iko sliku eddieja od sinoc?
onog velikog bilog?
triba mi Very Happy
oprashena
oprashena
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 2764
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 13.11.2007

http://blackdahlia.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Paka01 pon kol 11, 2008 10:27 pm

Ja ću sutra dobit cd sa svin slikama
Paka01
Paka01
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 3666
Age : 33
Location : Podgora
Registration date : 13.11.2007

http://www.myspace.com/kocka_graphics

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by hambi uto kol 12, 2008 9:57 am

Paka01 je napisao/la:Ja ću sutra dobit cd sa svin slikama
uplodaj pls
hambi
hambi
Junior Member
Junior Member

Broj postova : 414
Age : 31
Registration date : 02.03.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Kuvar uto kol 12, 2008 1:01 pm

Paka01 je napisao/la:Ja ću sutra dobit cd sa svin slikama

DAj di je ona grupna slika kad smo se bas svi skupili ...? na onoj fali dosta makaran
Kuvar
Kuvar
Full Member
Full Member

Broj postova : 514
Registration date : 13.11.2007

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Blast uto kol 12, 2008 4:53 pm

Ne mogu virovat kako serete i uzalud želite ispast pametni i šta ja znam. Meni je koncert bio predobar samo zato što znam da je to Iron Maiden. Acces High, prva pisma, prisiklo me kad su se pojavili na bini onako odjednom, i gledam i slušam ih uživo, i ono su stvarno oni, dobri stari mejdeni jebate, dosli su isprid mene i sviraju mi stvari koje sam prije par godina slusa svaki dan po 20 puta. I sjećam se svih riči, neki su plakali, a nije ni meni bilo svejedno. Totalno prepušten osjećaj, svi pivaju i imaju sluha, bar ovi oko mene sto su bili. Uživa sam i točno mi je ovo trebalo, zagrijavanje prije metallice, jer vamo je publika ipak mirnija. Iron Maiden!!!
Blast
Blast
N00b
N00b

Broj postova : 234
Age : 37
Location : Dugiš, priko puta Stipe
Registration date : 14.12.2007

http://Dugis.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Pestilence uto kol 12, 2008 6:04 pm

Dobro je bilo...
Odlicno... Nije da san skoro plaka (to mi se dogodili u Gorici kad je Eddie izasa na binu, a nije ga tribalo bit... Mr.Green ), al koncert je bio odlican...
Al ja nemogu bit objektivan, pa eto...
Svaki komentar je suvisan...
U svakom slucaju, koncert godine u Hrvatskoj...
Pestilence
Pestilence
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1552
Age : 38
Location : Kad san na forumu, MA, inace ST
Registration date : 11.12.2007

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by True Believer uto kol 12, 2008 6:17 pm

Sad jedno pomalo čudno pitanje, al drugačija ni neznam postavit... Very Happy
Jel vam imalo taj koncert gubi na značenju kad znate da je, bez uvrede ikome, svaka budala bila na njemu...
Npr. meni nimalo nebi bilo napeto da Nofx svira u splitu i da svak živ ide na to, al kad zasviraju u Beču ili Milanu i ja se tamo uputin sa par meni dragih ljudi to je skroz druga priča... Shocked Question Shocked Question
True Believer
True Believer
nisam admin, al' sam zakon
nisam admin, al' sam zakon

Broj postova : 2070
Location : kraj čajna šopa pa desno
Registration date : 14.11.2007

http://truebeliever.blog.hr/

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Paka01 uto kol 12, 2008 6:32 pm

Nije glupo pitanje, al ne gubi na značaju jer iden zbog svoga gušta, a ne vidit ko je iša, a ko nije... Mislin, prva stvar mi je bezveze to šta neko daje 250 kn za kartu (Headbangers Pit npr.), a uopće ne zna pisme, dok to neko ko voli bend nije moga nabavit... Al da mi smeta u mome uživanju u koncertu, to ne.
Paka01
Paka01
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 3666
Age : 33
Location : Podgora
Registration date : 13.11.2007

http://www.myspace.com/kocka_graphics

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by hambi uto kol 12, 2008 7:22 pm

Paka01 je napisao/la:Nije glupo pitanje, al ne gubi na značaju jer iden zbog svoga gušta, a ne vidit ko je iša, a ko nije... Mislin, prva stvar mi je bezveze to šta neko daje 250 kn za kartu (Headbangers Pit npr.), a uopće ne zna pisme, dok to neko ko voli bend nije moga nabavit... Al da mi smeta u mome uživanju u koncertu, to ne.
potpisujem paku....nezelim neotic na tako velik koncert zbog toga sta idu svi Very Happy
hambi
hambi
Junior Member
Junior Member

Broj postova : 414
Age : 31
Registration date : 02.03.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by testisment uto kol 12, 2008 8:00 pm

Blast je napisao/la: Acces High, prva pisma, prisiklo me kad su se pojavili na bini onako odjednom, i gledam i slušam ih uživo, i ono su stvarno oni, dobri stari mejdeni jebate, dosli su isprid mene i sviraju mi stvari koje sam prije par godina slusa svaki dan po 20 puta. I sjećam se svih riči, neki su plakali, a nije ni meni bilo svejedno. Totalno prepušten osjećaj

to je to !!!!!!! meni su suze bile u ocima,samo sto nisu krenile nizbrdo.... totalno neopisiv osjecaj.... vata sam srce da mi ne iskoci kroz usta.... tuklo je ko ludo Wink
testisment
testisment
Junior Member
Junior Member

Broj postova : 278
Registration date : 14.01.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Pestilence uto kol 12, 2008 9:07 pm

True Believer je napisao/la:Sad jedno pomalo čudno pitanje, al drugačija ni neznam postavit... Very Happy
Jel vam imalo taj koncert gubi na značenju kad znate da je, bez uvrede ikome, svaka budala bila na njemu...
Npr. meni nimalo nebi bilo napeto da Nofx svira u splitu i da svak živ ide na to, al kad zasviraju u Beču ili Milanu i ja se tamo uputin sa par meni dragih ljudi to je skroz druga priča... Shocked Question Shocked Question
Mene osobno zaboli ko je bio tamo... To je ipak nesto drugo, nego recimo da oden na Destruction di je u klubu 200 ljudi i nas troje iz makarske... Ovo je ipak svjetski poznat bend u ogromnin razmjerima i znalo se da ce bit spektakl zvuka, rasvjete, benda, publike...
Cudi me jedino sta nije svako bio... Very Happy
Pestilence
Pestilence
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1552
Age : 38
Location : Kad san na forumu, MA, inace ST
Registration date : 11.12.2007

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Dopy sri kol 13, 2008 3:20 pm

nesto prelipo i nista vise
Dopy
Dopy
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1410
Age : 33
Location : Makarska
Registration date : 15.11.2007

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 16 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 17. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.